Głośno każdy czytac może - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goświnowicach

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Menu główne:

Głośno każdy czytac może

BIBLIOTEKA > Archiwum 2018/19

GŁOŚNO CZYTAĆ KAŻDY MOŻE

21 marca 2019 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Poezji. Dzień ten został ustanowiony przez UNESCO  w 1999 r. w celu promocji czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie. Klasa czwarta dołączyła do obchodów tego święta i na lekcjach j. polskiego czytała utwory Jana Brzechwy.
      Głośne czytanie jest proste i bezpłatne, a dzieci je uwielbiają! Kluczem do wiedzy i sprawności umysłu jest czytanie. Nawyk czytania i zapał do książek trzeba kształtować od najmłodszych lat, najlepiej czytając na głos. Zachęcam rodziców i uczniów do codziennego czytania. Biblioteka szkolna oferuje bogatą literaturę dla dzieci i młodzieży. Szkolny księgozbiór jest na bieżąco rozszerzany i wzbogacany.

MG

Ilość wejść: